Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021

30 Niedziela zwykła – 24 października 2021 roku

czwartek – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

2. Dziękuję Delegacji, która reprezentowała naszą parafię na Wawelu. Dziękuję Dorosłym oraz Młodzieży, która w strojach regionalnych uświetniła rozpoczęcie Synodu w naszej diecezji.

3. W ramach ubiegłotygodniowej składki inwestycyjnej zebraliśmy 2681 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

4. To już ostatni tydzień modlitwy Różańcowej. Zapraszamy codziennie o 17.30 a w niedzielę naprzemiennie po Mszach św. Za tydzień będzie po Mszy św. o 11.00. Zapraszamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie byli na Różańcu.

5. Grupom, które prowadziły różaniec bardzo dziękujemy. W tym tygodniu prosimy następujące grupy: 7. Róża Żywego Różańca i 8. Róża Żywego Różańca, Scholę dziecięcą i młodzieżową oraz Bajkowe Przedszkole z pracownikami.

6. W piątek po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z klasy III. W sali na plebanii.

7. W zakrystii przyjmujemy na wypominki. Proszę podawać imiona i nazwiska w pierwszym przypadku. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominków. Kartki na wypominki są wyłożone przy gazetach. Są tam również ciekawe kalendarze na 2022. Zapraszamy do nabywania.

8. W przyszłą niedzielę zmiana czasu – w nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki o godzinę do tyłu z godziny 3.00 na 2.00.

9. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Tatrzańskiej: Elżbieta Antolec, Elżbieta Łęczycka i ul Orkana: Stanisława Machowska.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Można się zgłaszać na Rekolekcje dla młodzieży w wieku od 12 – 18 roku życia (od klasy 6 SP) w dniach 29-31.10. 2021 roku w Suchem k. Poronina, które koordynuje nasza Pani Katechetka Maria Gaweł. Więcej informacji na Faceebooku Młodzieżowa Szkoła Maryi Oasis Podhale i na plakacie.