Ogłoszenia duszpasterskie 09.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO –
9 stycznia 2022 roku

1. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia. Natomiast śpiew kolęd będzie trwał do 2 lutego.

2. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską:

Wtorek: ul. ks. Tischnera, Tatrzańska, Jana Pawła II i Polna – od 15.00

Na kolędzie można składać ofiary na ogrzewanie kościoła, również dla Pana Bogdana. Rodziny lub osoby, które chciałyby przyjąć księdza, a nie mogły w wyznaczonym terminie mogą się indywidualnie umówić na inny termin.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30. Prośby można składać do skrzyneczki.

4. Nasza parafia została zaproszona na peregrynację ikony św. Rodziny z Nazaretu w sobotę 15 stycznia na godzinę 13.00 do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Nowym Targu. Zapraszamy, aby na tę Eucharystię tam się udać.

5. Podziękowania składam tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniuprosimy mieszkańców ul. Na Równi o przygotowanie kościoła: p. Czesław Truty, Józef Kozioł, Stanisław Domalik.

6. Za tydzień składka inwestycyjna.

7. W przyszłą niedzielę 16 stycznia 2022 roku odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd i Pastorałek zatytułowany „Kolędować Małemu” o godzinie 16.00. Nasz koncert uświetni Gość Pani Lucyna Stoch, profesor nauki śpiewu szkoły muzycznej. Zapraszamy na koncert lub na transmisjęna naszej stronie internetowej adres: www.parafiaostrowsko.info

Próba Koncertu rozpocznie się w sobotę po wieczornej Mszy św. która będzie przesunięta o pół godziny, a więc o 16.30.