Ogłoszenia duszpasterskie 01.01.2023

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM –
1 stycznia 2023 roku

Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy
w pierwszym dniu Nowego Roku 2023
obfitość Bożych darów w tym szlachetnego zdrowia
i spełnienia najskrytszych marzeń.

1. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Harmonogram jest w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu:

Poniedziałek: ul. Pańska, Słoneczna, Za Potokiem – od 14.00

Wtorek: ul. Orkana (od p. Marii Kozieł) – od 14.00

Środa: os. Kamieniec, pl. św. Floriana, ul. Ogrodowa, Na Równi – od 14.00

Czwartek: ul. Ks. Tischnera, Tatrzańska, Jana Pawła II, Polna – od 14.00

Sobota: ul. Gorczańska cz. II, ul. Wesoła, Nadwodnia – od 8.30

Na kolędzie można składać ofiary na ogrzewanie kościoła, również dla Pana Bogdana naszego kościelnego – za jego posługę w naszym kościele przez cały rok. Msze św. ze względu na kolędę w tym tygodniu rano o godzinie 7.00.

2. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – Msze św. wg porządku niedzielnego. Kadzidło z kredą jest przy gazetach – ofiarę można złożyć do puszki za gazety. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.
I piątek miesiąca spowiedź rano 7.00 – 8.00 oraz 10.00 – 11.00. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po porannej Mszy św.

3. Za tydzień w Niedzielę Chrztu Pańskiego zapraszamy dzieci z klasy III na Mszę św. o 11.00 w czasie której nastąpi obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrztu. Prosimy, by dzieci przyniosły świece chrzcielne

4. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniuprosimy o przygotowanie kościołamieszkańców ul. Pańskiej p. Bożena Wróbel, Zofia Kołodziejczyk, Agata Tylecka oraz ul. Słonecznej Maria Żegleń.

5. 29 stycznia 2023 roku tj. w niedzielę odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd zatytułowany: „W żłobie leży”. Zapraszamy do udziału: dzieci, młodzież oraz dorosłych. W tym roku zapraszamy do sięgnięcia po tradycyjne kolędy. Wykonawców zapraszamy do zakrystii. Tam znajduje się lista kolęd z której można wybrać sobie utwór do zaśpiewania.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *