Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.2023

Wniebowstąpienie Pana Jezusa
21 maja 2023 roku

1. Codziennie nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień nabożeństwo majowe będzie po porannej Mszy św.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Rity z Cascii zakonnicy. Na Mszę św. zapraszam 6 Różę Żywego Różańca, zelatorki Leokadii Luberdy, której patronką jest św. Rita. Jej członkowie odnowią swoje przyrzeczenia, które złożyli wstępując do Żywego Różańca oraz otrzymają legitymację członkowską.

3. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych o 19.00 swoje spotkanie będzie miała Parafialna Rada Duszpasterska. 50 rocz. święceń kapłańskich naszego Metropolity abp Marka Jędraszewskiego.

4. W piątek Dzień Matki – pamiętajmy o naszych Mamach.

5. W sobotę naszym Gościem będzie siostra Anna Czajkowska. 10 lat temu założyła w naszej parafii Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym. Członkowie na Mszy św. przeżywać będą pierwszy Jubileusz. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać i dowiedzieć się o czyśćcu i pomocy duszom, które liczą na nas. Po Mszy św. ciekawa prelekcja.

6. W niedzielę za tydzień w dniu Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na modlitwę uwielbienia na godzinę 17.00. Szczególnie prosimy młodzież nowobierzmowaną i ich rodziców.

7. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz ofiary na fundusz kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Ogrodowej: p. Bogusława Kunka, Jadwiga Kozieł i ul. Na Równi: Józefa Olendzka, Marek Twaróg.

8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” oraz dla dzieci „Staś” na czerwiec.

Ogłoszenia o które proszono:

1. W dniach 2-4.06.2023 r. w Suchem k. Poronina organizowane są rekolekcje dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Zapisy na Fb: Młodzieżowa Szkoła Maryi Oasis Podhale, więcej na plakacie w gablocie oraz u p. katechetki Marii Gaweł.

2. Folie z kiszonek można będzie oddać w najbliższy piątek 26 maja na parkingu przy stadionie w Waksmundzie.

3. Proszę wszystkich właścicieli nieruchomości o zadbanie o porządek przy swoich posesjach, szczególnie przy ogrodzeniach i drogach. Sołtys

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *