Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023

wtorek – wspomnienie ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

środa – wspomnienie św. Cecylii

piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dunc-Lac, prezbitera i towarzyszy

sobota– wspomnienie św. Katarzyny, dziewicy i męczennicy – patronki miasta Nowy Targ

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

2. Dzisiaj VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Nie odwracaj twarzy od żadnego żebraka”. Do skarbony można złożyć ofiarę na ubogich.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30 a o 18.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

6. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Pienińskiej: p. Sylwia Kopeć, Maria Niemiec, Bogumiła Wróbel, Józef Fijas.

Seniorska drużyna UKS ŚWIT SZAFLARY serdecznie zaprasza wszystkich parafian na mecz piłki ręcznej o mistrzostwo 3 ligi, który zostanie rozegrany dzisiaj (niedziela) o godzinie 16.00 w hali sportowej w Szaflarach przy ulicy Szkolnej 6A z drużyną z USTRONIA. Podczas meczu odbędzie się akcja słodki stół dla Marysi Truty, córki naszego parafianina, która potrzebuje kosztownej operacji. Gospodarze zapraszają na pyszne deserki i słodkości dzięki którym każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę na leczenie Marysi.

Prezes Spółki Wodnej informuję, że dokonano kradzieży klapy studzienki na dolnym ujęciu wody pitnej. W związku z powyższym proszę o informację, kontakt i zwrot w/w – do jutra do godz.17.00. W przeciwnym razie będę zmuszony do zgłoszenia sprawy na Policję i udostępnić zapis monitoringu. Prezes Spółki Wodnej