Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2023

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY:
JEZUSA MARYI I JÓZEFA
31 grudnia 2023 roku

1. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Harmonogram jest w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu:

Wtorek: 2 I od godz. 14.00:  ul. Pienińska cz. IV  od p. Wysockich do p. Fijasa

Środa: 3 I  od godz. 14.00:  ul. Za Potokiem, Pańska, Słoneczna

Czwartek 4 I  od godz. 14.00:  ul. Orkana

Piątek 5 I  od godz. 18.00:  ul. Wesoła, Nadwodnia
Na kolędzie można wtedy składać ofiary na ogrzewanie kościoła, również dla Pana Bogdana naszego kościelnego – za jego posługę w naszym kościele przez cały rok. Msza św. ze względu na kolędę w środę rano o godzinie 7.00.

2. Zapraszamy na godz. 14.30 na Uroczyste Nieszpory z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym i potem będzie ostatnia Msza święta w tym roku (ok. 15.00) z kazaniem na podsumowanie kończącego się roku. Na tę Eucharystię szczególnie zapraszamy rodziny Tych, którzy zmarli w tym roku. Za wspólnotowe odśpiewanie hymnu Ciebie Boga wysławiamy, można uzyskać odpust zupełny.

3. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe po porannej Mszy świętej.

4. W pierwszy piątek spowiedź rano i po południu od godziny 16.00. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po porannej Mszy św.

5. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – Msze św. wg porządku niedzielnego. Kadzidło z kredą jest przy gazetach – ofiarę można złożyć do puszki za gazety. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.

6. Za tydzień w Niedzielę Chrztu Pańskiego zapraszamy dzieci z klasy III na Mszę św. o 11.00 w czasie której nastąpi obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrztu. Prosimy, by dzieci przyniosły świece chrzcielne.

7. Po Sumie zapraszamy na Misterium Bożonarodzeniowe w wykonaniu Scholii.

8. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie kościoła mieszkańców ul. Pienińskiej: p. Marek Domalik, Joanna Ciężobka, Zofia Domalik