Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2024

23 Niedziela zwykła – 08 września 2024 roku

1. Dzisiaj XIV Tydzień Wychowania, pod hasłem: „Wychowujemy razem”. Dzisiaj również w Kalwarii Zebrzydowskiej odbywa się 32 Pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji.

2. Na ręce proboszcza wpłynęło podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy złożone w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr. Dyplom wdzięczności wywieszony jest w gablocie.

poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy

czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

4. Za tydzień składka inwestycyjna. Zakończyły się prace na cmentarzu. Dziękuję Panu Stanisławowi Koziełowi za wykonane bardzo sprawnie prace, których część zasponsorował oraz Panu Piotrowi Domalikowi za ofiarowany materiał pod budowane chodniki. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

5. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz za ofiary na Fundusz Kwiatowy i Fundusz Czystości. W tym tygodniu prosimy o to rodziny z ul. Gorczańskiej: Państwo: Jadwiga Żółtek, Jadwiga Głodek, Zofia Baka, Elżbieta Kos, Monika Cyrwus

6. Jest nowy numer „Niedzieli” oraz dla dzieci „Staś”

Ogłoszenia o które proszono:
1. Zarząd Spółki Wodnej informuję, że w tym tygodniu nastąpią braki w dostawie wody pitnej z powodu czyszczenia ujęć i zbiornika, spowodowanymi przypadkami występowania bakterii coli w ostatnim czasie. We wtorek będą prowadzone prace na ujęciu wody. Na czwartek planowane jest czyszczenie zbiornika. W związku z tym prosimy o zaopatrzenie się wcześniej w wodę pitną. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, powyższe działania mają na celu poprawę jakości wody pitnej w naszej miejscowości. Zarząd Spółki.

2. Zebranie wiejskie w niedzielę 8 września o godz. 16.00 w Nowej Remizie. Sołtys

3. Zebrania Wspólnoty Gruntowej i Leśnej odbędzie się o godz. 17.30 po zebraniu wiejskim. Prezes Zarządu