Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2024

29 Niedziela zwykła – 20 października 2024 roku

wtorek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża,
                głównego Patrona województwa małopolskiego

2. Dzisiaj przed kościołem kwestuje rodzina z parafii św. Brata Alberta w Nowym Targu – Niwa, która ucierpiała w wyniku pożaru domu w czerwcu br. Proszą o pomoc w odbudowie spalonego domu. Wesprzyjmy ich.

3. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym tygodniu będziemy modlić się za misje i misjonarzy.

4. W ubiegłą niedzielę na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia złożono 800 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

5. Zapraszamy codziennie na różaniec o 17.30 a w niedzielę naprzemiennie po Mszach św. Za tydzień będzie po Mszy św. o 8.00. Zapraszamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie byli na Różańcu.

6. Grupom, które prowadziły różaniec bardzo dziękujemy. W tym tygodniu prosimy następujące grupy: 5. i 8. Róża Żywego Różańca, Rada Parafialna, Przedszkolaki z Przedszkola Bajkowy Świat, kandydaci do Bierzmowania

7. W zakrystii przyjmujemy na wypominki. Proszę podawać imiona i nazwiska
w pierwszym przypadku. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominków. Kartki na wypominki są wyłożone przy gazetach.

8.Od jutra będzie podstawiony przy cmentarzu duży kontener na odpady. Po raz drugi zostały rozwieszone informacje w sprawie dysponentów grobów. Jeszcze ok. 8o grobów jest nieopisanych.

9. W środę po Mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii.

10. Za tydzień Uroczystość poświęcenia naszego Kościoła. Na Sumie zaśpiewamy dziękczynne Te Deum za dar naszej świątyni. Składka w następną niedzielę przeznaczona jest na budownictwo sakralne czyli na nowo budujące się kościoły.

11. W przyszłą niedzielę zmiana czasu – w nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki o godzinę do tyłu z godziny 3.00 na 2.00.

12. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Bystrej: Państwo: Anna Zagata, Urszula Luberda – Zając, ul. Gorczańskiej: Łukasz Czubernat, ul. Migrond: Zofia Antolec, Agnieszka Ludzia.

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa
i opieki świętych Patronów.