Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020 roku

1. Dzisiaj przeżywamy 4. Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Nie trzymaj rąk w kieszeni. Wyciągnij je do ubogiego”.

2. Zapraszamy, aby korzystać z transmisji Mszy św. na naszej stronie internetowej adres www.parafiaostrowsko.info.

3. W tym tygodniu Msze św. według następującego porządku wtorek i czwartek rano o 7.00, w pozostałe dni o godzinie 17.00.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed wieczorną Mszą św.

5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

w wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

w środę – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

w czwartek – bł. Salomei, zakonnicy

w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

6. W piątek spotkanie młodzieży do Bierzmowania o godzinie 17.00.

7. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. Na najbliższy tydzień troskę o czystość Domu Bożego, powierzamy mieszkańcom ul. Pienińskiej: Zenon Ludzia, Jadwiga i Katarzyna Mąka.

8. Prasa katolicka: w tygodniku „Niedziela” przeczytamy o „Ojcu Pio w spódnicy” czyli włoskiej mistyczce i stygmatyczce, która nie umiała pisać ani czytać a rozmawiała z Jezusem, aniołami i zmarłymi. Jak prowadziła ludzi do Boga?

9. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczamy na rozpoczęte inwestycje w parafii.

10. Ogłoszenie o które proszono: W dniu 24.11.2020 (wtorek) od godz. 11.30 w Ośrodku Zdrowia, przy ul. Za Potokiem 2 w Ostrowsku, odbędą się badania USG DOPPLER KOLOR przepływów szyjnych i kończyn dolnych, usg tarczycy, usg nerek, usg płuc, usg, stawów, usg piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Rejestracja wyłącznie telefonicznie. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *