Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –
7 marca 2021 roku

1. Dzisiaj po głównej Mszy św. Droga Krzyżowa, a o 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Następnie dodatkowa Msza św.

2. Zapraszam wszystkie dzieci na Drogę Krzyżową dla dzieci w piątek o godzinie 16.30. DROGA KRZYŻOWA: w piątek o 20.00 oraz w niedzielę ok. 12.00 (po Sumie).

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

4. W czwartek obędzie się spotkanie Służby Liturgicznej Ołtarza czyli Lektorów i Ministrantów godzinie 18.00.

5. W piątek spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę ofiary składane do skarbony przeznaczymy
na kwiaty do Bożego Grobu.

7. Dziękuję Rodzinom dbającym o czystość świątyni. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej o przygotowanie kościoła: Bożena Leśnicka, Małgorzata Wielkiewicz, Stanisław Garbacz.

8. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne oraz paschaliki na Wielką Sobotę. Do Caritas odprowadzamy 6 zł. Ofiara jest dowolna.

9. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela”, „Misyjne Drogi”.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej
śp. Tadeusz Szumala, śp. Marię Łyszczarz oraz śp. Amelię Leśnicką. Polecamy ich Bożemu miłosierdziu.

Ogłoszenie, o które proszono:

Znaleziono okulary na parkingu przy cmentarzu są do odebrania
w kancelarii.