Ogłoszenia duszpasterskie 06.06.2021

10 Niedziela zwykła – 6 czerwca 2021 roku

1. Podziękowania: Rodzinom, które przygotowywały ołtarze, członkom OSP, Kołu Gospodyń, pocztom sztandarowym, noszącym feretrony i baldachim, Paniom niosącym świece, Góralom i Młodzieży, Kapeli za oprawę muzyczną, Służbie Liturgicznej, Scholii, dzieciom w strojach komunijnych, najmłodszym sypiącym kwiaty i dzwoniącym, nade wszystko Panu Bogdanowi za wielką troskę. Wszystkim Bóg zapłać za wielkie serce.

2. Dziękuję za dar ołtarza „Bajkowemu Przedszkolu”: które ofiarowało tydzień temu w czasie Mszy św. dla dzieci, piękne białe ornaty, które poświęciliśmy w Boże Ciało.

3. W oktawie Bożego Ciała Msza św. i procesja o godzinie 18.00. Zapraszam, by uczestniczyć i pięknie chwalić Boga, który jest z nami pod postacią Chleba.

4. We wtorek pierwsza próba młodszej scholii o godzinie 15.00. Wspomnienie św. Jadwigi Królowej i odpust w Nowym Targu.

5. W czwartek po Mszy św. mają swoje spotkanie kandydaci na ministrantów.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianki. Zapraszamy wszystkie dzieci na uroczyste błogosławieństwo. W 100 rocznicę Poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusa odnowimy ten akt w naszej świątyni. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w Nowym Targu.

7. W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryj Panny. Szczególnie na Mszę św. zapraszam członków Róż Żywego Różańca.

8. Dzisiaj ofiary składane do puszki przeznaczone będą dla p. Grabarza w podziękowaniu za troskę o parafialny cmentarz. Podpisane koperty z imienia i nazwiska oraz adresem zostaną wprowadzone do systemu obsługującego cmentarz. Dbajmy wszyscy o nasz cmentarz.

9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy o to p. Anna Gromada, Ewa Sikora, Anna Waksmundzka z ul. Pienińskiej.

10. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *