Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO –
11 kwietnia 2021 roku

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

2. Jutro młodzież naszej parafii z rąk ks. abp Marka Jędraszewskiego otrzyma sakrament Bierzmowania. Jutro więc będzie Msza św. o godzinie 7.00 rano. Z racji ograniczeń w ilości uczestników nabożeństw, prosimy, by miejsce w kościele pozostawić na wieczornej Mszy św. dla młodzieży i najbliższych.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

4. W piątek nabożeństwo do miłosierdzia Bożego o godzinie 17.30.

5. Za tydzień Niedziela Biblijna. Trzecia niedziela – ofiary składane na tace przeznaczymy na inwestycje w naszej parafii.

6. Dziękuję Rodzicom i młodzieży za zaangażowanie w sprzątanie naszej świątyni na niedzielę i uroczystość Bierzmowania. Prosimy na przyszłą niedzielę o przygotowanie kościoła rodziny: p. Renata Truty, Dorota Klimek, Maria Tylecka.

7. Pogrzeb śp. Stanisława Dębskiego odbędzie się we wtorek o godzinie 10.30. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim życzymy radosnej i dobrej niedzieli
oraz dobrego nowego tygodnia.