Ogłoszenia duszpasterskie 18 lipca 2021 roku

16 NIEDZIELA ZWYKŁA 18 lipca 2021 roku

1. Rozpoczęła się nowenna tygodni przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 11 września br. Dlatego w każdą sobotę o godzinie 17.30 w naszym kościele będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem.

2. Za tydzień po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Modlić się będziemy za wszystkich podróżujących. Wesprzeć będzie można akcję pod hasłem: św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwie przejechanej drogi – jest to pomoc dla polskich misjonarzy.

3. Będzie to również I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Szczególnie będziemy ich polecać w naszych modlitwach.

4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

  • w czwartek – święto św. Marii Magdaleny
  • w piątek – wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Dziękujemy wszystkim, za ofiary składane dzisiaj na inwestycje parafialne.

7. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców Anna Stopka, Halina Byrdak, Bożena Wróbel z ul. Pańskiej.

8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

9. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia pracy, wypoczynku i śmiechu na twarzy.

Ogłoszenie o które proszono:

1 lipca 2021 została uruchomiona Centralna Ewidencja Emisyjności budynków i w związku z tym  każdy właściciel lub zarządca budynku ma obowiązek  złożenia deklaracji w wersji elektronicznej lub papierowej w ciągu 12 m-cy , czyli do 30 czerwca 2022 w przypadku istniejących urządzeń grzewczych.  W przypadku nowopowstałych urządzeń grzewczych termin ten wynosi 14 dni od uruchomienia źródła ciepła .   Deklaracje w wersji papierowej można pobrać u Sołtysa lub w przedsionku kościoła i po wypełnieniu złożyć w UG Nowy Targ lub w wersji elektronicznej na stronie www.zone.gunb.gov.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *