Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021

22 Niedziela zwykła – 29 sierpnia 2021 roku

1. Niedziela za tydzień jest Dniem Solidarności z Afgańczykami” do puszek będzie można złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym.

Nasz Metropolita zaprasza na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej – szczegóły na plakacie.

Piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła

3. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego będzie w poniedziałek od godziny 17.00.

4. W środę Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina Święta po porannej Mszy św.

6. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź rano i wieczorem od 17.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszach św. Odwiedziny chorych od godziny 8.30. Proszę chorych zgłaszać w zakrystii do czwartku.

7. Nasz Szafarz pan Bogdan będzie od września w niedzielę roznosił Ciało Chrystusa chorym do domu. Proszę osoby chętne zgłaszać w zakrystii.

8. W sobotę nowenna tygodni przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w ramach nabożeństwa maryjnego o godzinie 17.30.

9. Za tydzień po Sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego dla Róż.

10. Dziękuję tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię i złożyli ofiarę na kwiaty. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców ul. Tischnera: Sonia Żegleń, Antonina Kozieł, Krystyna Zagata.

11. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś” na miesiąc wrzesień.

Wszystkim wracającym do szkoły życzymy
udanego ROKU SZKOLNEGO.