Ogłoszenia duszpasterskie 05.09.2021

23 Niedziela zwykła – 5 września 2021 roku

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Afgańczykami” do puszek można złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym.

2. Kalendarz liturgiczny

środa – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

3. W poniedziałek nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie do św. Michała Archanioła o godzinie 17.30. Po Mszy św. Spotkanie dla Lektorów i Ministrantów. Obecność obowiązkowa.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

5. W sobotę o godzinie 16.45 próba dla dzieci przed rocznicą Komunii św. oraz możliwość spowiedzi św.

6. W sobotę nowenna tygodni przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego o godzinie 17.30.

7. Nasz Szafarz pan Bogdan będzie od września w niedzielę roznosił Ciało Chrystusa chorym do domu. Proszę osoby chętne zgłaszać w zakrystii.

8. Dziękuję tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię i złożyli ofiarę na kwiaty. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców ul. Ks. Tischnera: Marian Ostwald i z ul. Jana Pawła II: Zofia Kowalczyk, Maria Ciężobka.

9. Jest nowy numer „Niedzieli” i „Misyjne Drogi”.

Ogłoszenia o które proszono:

1. Zebranie wiejskie odbędzie się w następną niedzielę 12 września 2021 o godz. 16.00 w Nowej Remizie. Tematem zebrania będzie Fundusz solecki na 2022 r. oraz sprawy bieżące wsi. Sołtys

ZMIANA TERMINU
Z przyczyn obiektywnych termin zebrania wiejskiego  zostaje przeniesiony na dzień 16 września 2021 tj .czwartek godz.18.00 Nowa Remiza.    Sołtys

2. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy wzięli czynny udział w przygotowaniu wieńca dożynkowego, szczególnie pani Renacie Kamoń przy współpracy z Centrum Integracji Społecznej i Klubu Seniora oraz wsparcie finansowe przez rodziny wydelegowane czyli: p. Lucyna Sołtys, Tadeusz Niemiec, Beata Romańska oraz Barbara Luberda.