Ogłoszenia duszpasterskie 14.11.2021

środa – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

sobota – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

2. Dzisiaj V Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Ubogich zawsze macie u siebie”. Do skarbony można złożyć ofiarę na ubogich.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

4. W piątek (III miesiąca) o 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na Sumie obrzęd przyjęcia do Scholii Parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Chcemy odnowić Tabernakulum. Koszt ok. 12 500 zł. Swoją deklarację złożyły Róże Żywego Różańca. Kilka osób złożyło ofiary. Chętni mogą to uczynić w przyszłą niedzielę składając ofiary w podpisanych kopertach.

7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” oraz czasopismo misyjne „Misyjne Drogi”.

8. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Orkana: Jadwiga Kozioł, Joanna Kozioł, Beata Żegleń.