Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM –
2 stycznia 2022 roku

1. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Harmonogram jest w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu:

Poniedziałek: ul. Pańska, Słoneczna, Za Potokiem – od 15.00

Wtorek: ul. Orkana (od p. Marii Kozieł) – od 15.00

Środa: os. Kamieniec, pl. św. Floriana, ul. Ogrodowa, Na Równi – od 15.00

Sobota: ul. Gorczańska cz. II, ul. Wesoła, Nadwodnia (od p. Krzysiców) – od 9.00

Na kolędzie można wtedy składać ofiary na ogrzewanie kościoła, również dla Pana Bogdana. Msze św. ze względu na kolędę w tym tygodniu rano o godzinie 7.00.

2. Jutro w Gronkowie będzie nawiedzenie ikony św. Rodziny o godzinie 16.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po porannej Mszy św.

4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – Msze św. wg porządku niedzielnego. Kadzidło z kredą jest przy gazetach – ofiarę można złożyć do puszki za gazety. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.

5. I piątek miesiąca spowiedź rano i wieczorem od 16.00 – 17.00. Msza św. o 7.00 i 17.00. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po porannej Mszy św.

6. Za tydzień w Niedzielę Chrztu Pańskiego zapraszamy dzieci z klasy III na Mszę św. o 11.00 w czasie której nastąpi obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrztu. Prosimy, by dzieci przyniosły świece chrzcielne

7. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniuprosimy mieszkańców ul. Na Równi o przygotowanie kościoła: p. Małgorzata Mikicka, Grażyna Mazurek, Jan Kozieł.

8. 16 stycznia 2022 roku tj. w niedzielę odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd i Pastorałek zatytułowany „Kolędować Małemu” o godzinie 16.00.