Ogłoszenia duszpasterskie 09.05.2021

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 maja 2021 roku

1. Dzisiaj uroczystość I Komunii św. Dzieci przeżywać będą swój BIAŁY TYDZIEŃ. W modlitwie polecamy je Bogu prosząc o wierność zobowiązaniom komunijnym. Rodzicom dziękujemy za dar ołtarza na odnowienie Tabernaculum w naszym kościele.

2. Nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. o godzinie 11.00.

3. Jutro, we wtorek oraz w środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne dni krzyżowe). Modlitwy z procesją błagalną urządzimy po Mszy św.

4. Za tydzień składka inwestycyjna.

9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy o to p. Kazimierz Luberda, Aneta Domalik, Zofia Domalik z ul. Pienińskiej.

10. 23 maja o godzinie 15.00 zapraszamy wszystkich na Koncert: „Kochanej Mamie”.

11. Trwa inwentaryzację naszego cmentarza. Proszę te osoby, które zarezerwowały miejsca na cmentarzu na przyszłe groby, by stawiły się w kancelarii parafialnej przedstawiając pisemne pokwitowania potwierdzające rezerwację i dokonaną wpłatę. Podkreślam, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. W tych pracach chodzi o stworzenie pełnej dokumentacji i uporządkowanie wszystkich niejasnych spraw związanych z administracją cmentarza. Proszę to uczynić w tym tygodniu.

12. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” a w nim obszerny wywiad z ks. Abp Markiem Jędraszewskim, „Misyjne Drogi”.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.