Ogłoszenia duszpasterskie 03.04.2022

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –
3 kwietnia 2022 roku

1. Za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu z serca płynące Bóg zapłać.

2. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy o. Mariusza i prosimy o Słowo Boże dla naszej wspólnoty parafialnej.

Odwiedziny Chorych z Komunią św. w poniedziałek od 14.00. Proszę dzisiaj zgłosić osoby chętne w zakrystii

Spowiedź wielkopostna będzie we wtorek w następujących godzinach:
7.00   – 8.00 – dla dorosłych
10.45 – klasy 4 i 5

11.45 – klasy 6 i 7

16.30 – 18.00 – dla dorosłych
19.00 – 19.30 – dla młodzieży

3. W poniedziałek nabożeństwo do św. Michała Archanioła o godzinie 17.30.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30. Zakończenie rekolekcji i błogosławieństwo rekolekcyjne. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczamy na potrzeby rekolekcji.

5. W czwartek próba scholii młodzieżowej o godzinie 19.00 przed Triduum Paschalnym. Obecność obowiązkowa. Nieobecni z ważnych powodów proszę o informację o swojej absencji. Chętne osoby dorosłe, które chcą aktywnie się włączyć w liturgię zapraszam do osobistego kontaktu ze mną.

6. W piątek jedna wspólna – Parafialna Droga Krzyżowa o godzinie 19.00. Wyruszamy z pod Remizy. Będziemy szli ul. Nadwodnią i Gorczańską. O niesiemy Krzyża prosimy następujące grupy:

I. Straż Pożarna
II. Lektorzy
III. Dzieci z klasy I – IV
IV. Związek Podhalan
V. Dzieci i młodzież z klasy V-VIII
VI. Koło Gospodyń
VII. Schola dziecięca
VIII. Róże Żywego Różańca
IX. Schola młodzieżowa
X. Ojcowie
XI. Matki
XII. Jaferniocek
XIII. Ministranci
XIV. Rada Parafialna

Na Drogę Krzyżową proszę zabrać świece.

7. Za Tydzień Niedziela Palmowa. O godzinie 11.00 poświęcenie palm i tradycyjna procesja z palmami. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do wykonania palm. Konkurs na największą i najpiękniejszą palmę odbędzie się po Sumie. Nie będzie Drogi Krzyżowej po Sumie.

8. Dziękuję Rodzinom dbającym o czystość świątyni i ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Gorczańskiej o przygotowanie kościoła: p. Anna Perełka, Stanisław Ciężobka, Anna Miśkiewicz.

9. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne oraz paschaliki na Wielką Sobotę.

12. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela”.