Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2022

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA
15 maja 2022 roku

1. Dzisiaj dzieci z klasy IV przeżywają rocznicę swojego pierwszego spotkania z Jezusem. Pomyślmy o swojej relacji z Przyjacielem Jezusem i świętujmy swoje rocznice przyjaźni.

2. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary w ramach składki inwestycyjnej. Nową inwestycją w kościele jest telewizor ponieważ poprzedni po 10 latach odmówił posłuszeństwa.

3. Nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. o godzinie 8.00.

4. W środę spotkanie Rady Parafialnej o godzinie 19.00.

5. W piątek – trzeci miesiąca – adoracja i Godzina Miłosierdzia o godzinie 17.00. W naszej parafii istnieje Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym. Celem Tej Grupy jest niesiemy pomocy duszom w czyśćcu.

6. Za tydzień przeżywać będziemy Złoty Jubileusz kapłaństwa ks. Stanisława. Piękna rocznica, by wraz z Nim dziękować Bogu za dar powołania. W sobotę Jubilat z kolegami rocznikowymi spotka się na wspólnej Eucharystii w Krakowie. W niedzielę o godzinie 11.30 w naszym kościele sprawować będzie Mszę św. dziękczynną, gdzie przez 39 lat pełni swoją posługę kapłańską. Zapraszamy do włączenia się w to dziękczynienie.

7. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz ofiary na fundusz kwiatowy. W tym tygodniu prosimy o to p. Ewa Przybocka, Barbara Perełka, Anna Klimowska z ul. Gorczańskiej.

8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś”.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Stefanię Greczek – polecamy ją miłosierdziu Bożemu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *