Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2022

czwartek – wspomnienie św. Andrzeja Dunc – Lac, prezbitera i Towarzyszy

piątek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej,
                   dziewicy i męczennicy, Patronki Miasta Nowy Targ

2. Dzisiaj po pierwszej Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Nabywać je można w kancelarii na plebanii, bo wejście do salki jest zablokowane przez rusztowania. Pamiętajmy, że złożona ofiara to nie cena opłatków lecz ofiara złożona dla naszych młodych organistów w podziękowaniu za całoroczną posługę
w naszej świątyni.

3. W ubiegłą niedzielę złożono na ubogich do skarbony sumę 615 zł.

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.
O godzinie 19.00 pierwsze posiedzenie nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

6. Za tydzień ADWENT. GODZINKI w niedzielę przed Mszą św. rano. W tygodniu przed RORATAMI, które będą we wtorki i czwartki rano w pozostałe dni po południu.

7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

8. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Pienińskiej: p. Małgorzata Ciężobka, Helena Luberda, Henryka Szewczyk, Katarzyna Pankiewicz.

W zakrystii są do nabycia książki pani prof. Moniki Hajnos-Waksmundzkej „Ostrowsko moje miejsce na ziemi”.