Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2023

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –
05 marca 2023 roku

1. Dzisiaj po głównej Mszy św. Droga Krzyżowa, a o 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Następnie dodatkowa Msza św.

2. DROGA KRZYŻOWA: w piątki o godzinie 16.30 i 20.00 oraz
w niedzielę ok. 12.00 (po Sumie).

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II. Natomiast ofiary do puszki przekażemy na misje – Ad Gentes. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

5. Za tydzień na Sumie poświęcimy i rozdamy dzieciom z klasy III książeczki do modlitwy.

6. Bóg zapłać dbającym o czystość świątyni i ofiary złożone na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Polnej: p. Anna Leśnicka, Agnieszka Wida i ul. Tatrzańskiej: p. Anita Stramek, Justyna Domalik.

7. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Do Caritas odprowadzamy 8 zł. Ofiara jest dowolna.

8. Prasa katolicka: Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak co tydzień jest do nabycia tygodnik „Niedziela” a dla dzieci „Staś”.

Przypominam, że podatki i “wodę “można wpłacać we wtorek, środa i czwartek do 15 marca w godz.17-20 w Nowej Remizie. W tym tygodniu w środę 8 marca szczególnie zapraszam wszystkie Panie, na które czeka niespodzianka. Sołtys