Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2023

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA
07 maja 2023 roku

1. W poniedziałek w naszej parafii ks. bp Robert Chrząszcz udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży na Mszy św. o godzinie 18.00. Nabożeństwo majowe rozpoczniemy o godzinie 17.30.

2. W pozostałe dni tego tygodnia nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień majówka będzie po Mszy św. o godzinie 8.00.

3. We wtorek, czwartek i piątek po majówce – dzieci, które mają przystąpić do Komunii św. mają swoje próby liturgiczne.

4. W środę po majówce zapraszam rodziców dzieci, które będą obchodzić rocznicę I Komunii św. na spotkanie do salki.

5. W przyszłą niedzielę 14 maja o godzinie 11.00 przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. Prosimy, by korzystać ze Mszy św. o godzinie 8.00 a miejsce w świątyni pozostawić najbliższej rodzinie dzieci. Spowiedź będzie dla dzieci, rodzeństwa, rodziców i krewnych w sobotę o godzinie 9.00.

6. Nasza Parafia bierze udział w Różańcowym „Jerycho” w Ludźmierzu, w dniu 10 maja (tj. środę) od godziny 4.00 do 8.00. Jest to modlitwa, którą prowadzi nasza parafia w kaplicy św. Jana Pawła II w Ludźmierzu.

7. Dziękuję za sprzątanie i udekorowanie naszej świątyni na niedzielę i Bierzmowanie: młodzieży i ich rodzicom. Podziękowania za dar ołtarza przekazany na rzecz parafii. Rodzice młodzieży bierzmowanej i dzieci komunijnych wspólnie ufundowali klęczniki i krzesła, które będą służyć w czasie ślubów i nabożeństw. Bóg zapłać. W tym tygodniu kościół powierzamy rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii św.

8. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

Kiermasz ciast w naszej parafii zakończył się z kwotą 19 540,67 zł i 6 euro.

Pani Dyrektor wraz z Radą Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wspomogli kiermasz przynosząc ciasta oraz słodycze : Nauczycielom jak i  rodzicom uczniów, Paniom z Koła Gospodyń, Zespołowi góralskiemu ,,Jaferniocek” wszystkim Paniom z Ostrowska oraz okolic, Panu Sołtysowi, P. Grzegorzowi Wach oraz  P. Czesławowi Truty za transport i zorganizowanie stołów. Serdeczne podziękowania dla mieszkańców naszej parafii, którzy wsparli kiermasz dokładając swoją cegiełkę! Rodzie Kamilki serdecznie dziękują za przekazaną kwotę!