Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024

2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia 2024 roku

1. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę, za otwarte serca, wszelkie uwagi, smakowite i obfite poczęstunki oraz hojne ofiary. Poruszaliśmy tematy sprzątania naszego kościoła oraz cmentarza. Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła. Jest to suma 22 160  złotych. Lista imienna jest wywieszona w gablocie kościoła. W swoim imieniu oraz w imieniu Pana Kościelnego, Ministrantów i Lektorów składamy podziękowania za wszelkie ofiary. Część składanych ofiar przeznaczana jest na Uniwersytet Papieski, na Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej, na misje, oraz odprowadzana do Kurii Metropolitalnej.

2. Kalendarz liturgiczny:

Środa: św. Antoniego, opata

Piątek: św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30.

4. W piątek – trzeci miesiąca – Godzina Miłosierdzia o godzinie 16.30.

5. Podziękowania składam tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej o przygotowanie kościoła:
p. Zofia Kozieł, Renata Truty, Bogumiła Kozieł, Dorota Klimek.

6. Za tydzień składka inwestycyjna.

7. Jest nowy numer tygodnika „Niedziela”

Faktury i kody na śmieci będą wydawane od dzisiaj do wtorku w godzinach  16.00 – 19.00 w Remizie. Serdecznie zapraszam – Sołtys