Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024

NIEDZIELA – WNIEBOWSTĄPIENIE
12 maja 2024 roku

1. Dzisiaj I Komunia św. dzieci, w naszej parafii. Przed nami Biały Tydzień.

Dziękuję Rodzicom za sprzątanie i udekorowanie naszej świątyni na niedzielę i na I Komunię. Podziękowania za dar ołtarza przekazany na rzecz parafii. Rodzice dzieci komunijnych ufundowali stolik na dary ofiarne do prezbiterium. Bóg zapłać.

2. Za tydzień rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godzinie 11.00.

Dzieci z klasy czwartej zapraszam do spowiedzi w piątek o godzinie 17.00 a po majówce będą miały próbę liturgii.

3. Nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień nabożeństwo majowe będzie po Sumie.

4. Dziękuję tym osobom z naszej parafii, które brały udział w Różańcowym „Jerycho” w Ludźmierzu – za modlitwę i poświęcenie.

5. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom ul. Jana Pawła II: państwo: Teresa Antolec, Wioletta Chryc, Stanisław Mach, Ewa Byrdak, Kamila Cyrwus.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

7. Za tydzień trzecia niedziela – tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczamy na remonty i inwestycje w naszej parafii. Obecnie gromadzimy środki na wymianę okien zewnętrznych w kościele. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Święci tygodnia

Poniedziałek: Matki Bożej Fatimskiej

Wtorek: święto św. Macieja Apostoła

Czwartek: święto św. Andrzeja Boboli, głównego patrona Polski

Ogłoszenie o które proszono:

17 maja o 18.00 w Remizie będzie mieć miejsce spotkanie informacyjne nt. Programu Czyste Powietrze. Zaprasza Fundacja Pozytywni CO2.

Siostry Niepokalanki z Dursztyna zapraszają wszystkich, którzy chcą doświadczyć mocy Ducha Świętego na czuwanie modlitewne na Skałce w Dursztynie w sobotę o 21.00 a zakończy się Eucharystią o 23.00.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *