Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2024

16 Niedziela zwykła – 21 lipca 2024 roku

1. W przedsionku kościoła wystawiona jest skarbona, gdzie można składać ofiary na montaż organów do naszego kościoła. Koperty prosimy opisać (imię i nazwisko oraz adres). Skarbona będzie wystawiona przez kilka niedziel, by każdemu umożliwić składanie ofiar.

2. Za tydzień po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa. Składając ofiary przy poświęceniu samochodów pomagamy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. 1 grosz za 1 kilometr.

3. Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny

Wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy

Środa – św. Kingi, dziewicy

Czwartek – święto św. Jakuba Apostoła

Piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NM Panny

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

5 Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz za ofiary na Fundusz Kwiatowy i Fundusz Czystości. W tym tygodniu prosimy o to rodziny z ul. Na Równi: Państwo: Józefa Olendzka, Monika Ciężobka, Marek Twaróg, Małgorzata Mikicka, Danuta Truty.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś”.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia pracy i odpoczynku.