Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2024

Poniedziałek – świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
– wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Czwartek – wspomnienie świętego Szymona z Lipnicy, prezbitera

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

3. W piątek 17.30 nabożeństwo do miłosierdzia Bożego.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i tradycyjna składka na inwestycje w naszej parafii. Nadmienić należy, że w tym czasie kończymy procedurę przetargową wyłaniania wykonawcy i instalatora okien do naszego kościoła. Jest ona bardzo czasochłonna i drobiazgowa, dlatego trzeba cierpliwości i rzetelności. Natomiast druga inwestycja, która wynikła opatrznościowo to wymiana instrumentu organowego na którą zbieramy fundusze. Całkowita kwota, gdyby ją podzielić przez rodziny i domy naszej parafii to wynik nie jest zatrważający bo wyniósłby po 200 zł.

5. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz za ofiary na Fundusz Kwiatowy i Fundusz Czystości. W tym tygodniu prosimy o to rodziny z ul. Orkana – Państwo:Renata Kamoń, Łucja Kamoń i ul. Ogrodowej: Marta Kozieł, Bogusława Kunka, Krystyna Cyrwus.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

Wszystkim życzymy chrześcijańskiej niedzieli i dobrego odpoczynku.