Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021 roku

1. Trwają spotkania kolędowe. Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych Rodzin na wspólną modlitwę do kościoła, gdzie będziemy wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów i rodzin. Będzie można złożyć tradycyjną ofiarę w wyraźnie opisanych kopertach do puszki za posługę: dla Pana Kościelnego, Ministrantom, oraz na ogrzewanie kościoła. Przygotowaliśmy również dla Parafian miłe niespodzianki.

Harmonogram na ten tydzień:

Poniedziałek: 11 stycznia 2021 – ul. Tatrzańska

Wtorek: 12 stycznia – ul. Orkana 74 – 90, ul. Ogrodowa, ul. Na Równi,
                                      os. Kamieniec, pl. Floriana

Środa: 13stycznia – ul.Gorczańska 1 – 71

Czwartek: 14 stycznia – ul. Gorczańska 76 – 120, ul. Nadwodnia, ul. Wesoła,
                                        ul. Bystra, ul. Migrond, ul. Świerkowa

W sobotę 16 stycznia będzie dodatkowy termin dla tych, którzy nie byli w wyznaczonym terminie a chcą uczestniczyć w liturgii i błogosławieństwie.

Cały program jest w gablocie i na stronie internetowej.

Wszystkie Mszę święte w tym tygodniu są zatem wieczorem.

2. Zapraszamy, aby korzystać z transmisji Mszy św. na naszej stronie internetowej adres: www.parafiaostrowsko.info

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30. Prośby można składać do skrzyneczki.

4. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. W tym tygodniuprosimy mieszkańców ul. Pienińskiej o przygotowanie kościoła: Anna Rzońca, Sylwia Kopeć, Maria Niemiec.

5. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela” i „Misyjne Drogi”.

6. Za tydzień 3 niedziela stycznia – składka przeznaczona jest na kontynuację prowadzonych prac przy nowej części zakrystii.

7. Koncert Kolęd i Pastorałek: 31 stycznia 2021 roku tj. w niedzielę odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd i Pastorałek zatytułowany „Śpiewajcie i grajcie Mu”. Każdy może wystąpić: dzieci, młodzież, dorośli. Wykonać można dowolny utwór o tematyce bożonarodzeniowej, śpiewając solo, z akompaniamentem lub sam utwór instrumentalny. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie parafialnej do 17 stycznia.