Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

Poniedziałek: święto nawróceni św. Pawła Apostoła

Wtorek: świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Czwartek: św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. Składka inwestycyjna w ubiegłym tygodniu to kwota 2473 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Za tydzień w niedzielę 31 stycznia 2021 roku o godzinie 14.00, zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek zatytułowany „Śpiewajcie i grajcie Mu”. Prosimy, aby wszyscy zachowali dystans i zakrywali usta i nos nosząc maseczki. Próba generalna dla artystów będzie w sobotę o godzinie 14.00.

4. Za tydzień rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy św. o godzinie 8.00. Ze względu na próbę koncertu nie będzie wystawienia po Sumie.

5. Zapraszamy, aby korzystać z transmisji Mszy św. na naszej stronie internetowej adres: www.parafiaostrowsko.info

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30. Prośby można składać do skrzyneczki.

7. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. Na przyszłą niedzielę prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej o przygotowanie kościoła: Maria Lenart, Lucyna Sołtys, Beata Romańska.

8. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela” i „Misyjne Drogi” a dla dzieci „Staś”.

9. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w piątek na Mszy św.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiktorię Wróbel. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

Lecznica zwierząt informuje, że 27 stycznia tj. w środę odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przeciw wściekliźnie. 10.00 – 10.30 koło mostku Migrond, 10.40 – 11.30 koło remizy OSP, 15.00 – 16.30 gabinet weterynaryjny. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego. Lekarz weterynarii Stanisław Antolec.