Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021

29 Niedziela zwykła – 17 października 2021 roku

1. Kalendarz liturgiczny

poniedziałek – święto św. Łukasza, ewangelisty

środa – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej

piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego

2. W ramach ubiegłotygodniowej kwesty na Fundusz Stypendialny dla ubogiej młodzieży zebrano 560 zł.

3. Różaniec jest codziennie o 17.30 a w niedzielę naprzemiennie po Mszach św. Za tydzień będzie po Mszy św. o 8.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych – nie szczędźcie czasu dla Maryi.

4. Grupom, które prowadziły różaniec bardzo dziękujemy. W tym tygodniu prosimy następujące grupy: 5. Róża Żywego Różańca i 6. Róża Żywego Różańca, Rodzice dzieci do I Komunii św. – harmonogram jest wywieszony w gablocie. W poniedziałek w ramach akcji „Milion dzieci na różańcu” zapraszamy wszystkie dzieci na różaniec.

5. Dodatkowy kontener przy cmentarzu będzie wystawiony od 21 października – proszę zachować porządek. Będzie to sprawdzian naszej solidności o utrzymanie czystości i porządku na naszym cmentarzu i wokół niego.

6. Kartki na wypominki są wyłożone przy gazetach. Przyjmować będziemy na wypominki od przyszłej niedzieli.

7. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Tatrzańskiej: Barbara Kos, Władysława Pach, Jolanta Karpierz.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenie o które proszono:
Można się zgłaszać na Rekolekcje dla młodzieży od 12 – 18 lat (od klasy 6 SP) w dniach 29-31.10. 2021 roku w Suchem k. Poronina, które koordynuje nasza Pani Katechetka Maria Gaweł. Więcej informacji na Faceebooku Młodzieżowa Szkoła Maryi Oasis Podhale i na plakacie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *