Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –
28 lutego 2021 roku

1. Dzisiaj po głównej Mszy św. Droga Krzyżowa, a o 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Następnie dodatkowa Msza św.

2. DROGA KRZYŻOWA: w piątki o godzinie 16.30 i 20.00 oraz w niedzielę ok. 12.00 (po Sumie).

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Natomiast ofiary do puszki przekażemy na misje – Ad Gentes. W ubiegłą niedzielę złożono 3282 zł na inwestycje. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W poniedziałek nabożeństwo do św. Michała i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie o godzinie 16.30.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

W tym dniu zapraszam Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św. na spotkanie: na Mszę św. i spotkanie w sali parafialnej.

6. W czwartek Godzina Święta po porannej Mszy św. – to nasza modlitwa za kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.

7. W piątek spowiedź rano przed Mszą św. oraz po południu od 16.00. Msza św. rano i wieczorem. Natomiast nabożeństwo do Serca Pana Jezusa połączone z Drogą Krzyżową o 16.30.

Odwiedziny chorych w piątek od godziny 9.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii do czwartku.

8. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Pannie o godzinie 16.30.

9. Za tydzień po Sumie zmianka Tajemnic Różańca świętego.

10. Dziękuję Rodzinom dbającym o czystość świątyni. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej o przygotowanie kościoła: Anna Dębska, Teresa Dębska, Czesław Leśnicki.

11. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela”, dla dzieci „Staś” na Wielki Post.

Ogłoszenie, o które proszono:

Gość Niedzielny przygotowuje specjalne, okolicznościowe wydanie, które będzie w całości poświęcone św. Józefowi – opiekunowi św. Rodziny. Na 100 stronach znajdą się ciekawe treści: m.in. ciekawostki historii kultu św. Józefa; miejsce objawień św. Józefa, który wreszcie przemówił; ciekawe symboliczne malarskie przedstawienia świętego; modlitwy i świadectwa osób, które wymodliły łaski za wstawiennictwem świętego. Proszę się zapisywać w zakrystii. Zapraszamy.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *