Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

NIEDZIELA BIBLIJNA – 18 kwietnia 2021 roku

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną i 13 Tydzień Biblijny – sięgnijmy po Pismo św. w tym tygodniu. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje. W minionym tygodniu zamontowano kratę w oknie w zakrystii, furtkę na cmentarzu oraz bramę wejściową do budynku gospodarczego.

2. Dziękuję Rodzicom za ofiarę złożoną na renowację Tabernaculum w naszym kościele. Młodzieży, która przyjęła sakrament Bierzmowania życzymy: by służyła Kościołowi darami Ducha Świętego. Swoją Mszę św. dziękczynną za dar tego sakramentu będą mieć w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego tj. 23 maja o godzinie 11.00.

3. Jutro (w poniedziałek) dzieci z klasy III będą mieć próbę spowiedzi o godzinie 17.00.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.
W tym dniu będzie spotkanie dla Rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św.

5. W piątek uroczystość św. Wojciech Biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.

6. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę. Prosimy na przyszłą niedzielę o przygotowanie kościoła rodziny: p. Zofia Szumal, Stanisława Pędzimąż, Wioletta Zygmund.

7. Pod koniec maja odbędzie się w naszym kościele Koncert majowy zatytułowany: „Kochanej Mamie”. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do zaśpiewania na cześć Matki Bożej i dla swojej Mamy pieśni, piosenki religijnej o tematyce maryjnej oraz mówiącej o szacunku i miłości do ziemskich matek. Zapisy w zakrystii lub przez stronę parafii, termin do 2 tygodni.

8. Temat cmentarza. Niebawem rozpocznie się inwentaryzacja i digitalizacja naszego cmentarza. Proszę te osoby, które zarezerwowały miejsca na cmentarzu na przyszłe groby, by stawiły się w kancelarii parafialnej przedstawiając pisemne pokwitowania potwierdzające rezerwację i dokonaną wpłatę. Proszę to uczynić do dwóch tygodni.

Wszystkim życzymy radosnej i dobrej niedzieli
oraz dobrego nowego tygodnia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *