Ogłoszenia duszpasterskie 13.03.2022

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –
13 marca 2022 roku

1. Dzisiaj po głównej Mszy św. Droga Krzyżowa, a o 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Następnie dodatkowa Msza św.

2. DROGA KRZYŻOWA: w piątki o godzinie 16.30 i 20.00 oraz
w niedzielę ok. 12.00 (po Sumie).

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Natomiast ofiary do puszki przekażemy na misje –
Ad Gentes.
Za tydzień składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

5. W piątek – III miesiąca – Droga Krzyżowa i Godzina Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem o godzinie 16.30.

6. W sobotę Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – Mszę św. odprawimy w kaplicy św. Józefa wypraszając u Niego łaski dla naszej parafii na czas rekolekcji. Szczególnie zapraszamy 2 Różę Żywego Różańca której patronem jest św. Józef.

6. Bóg zapłać dbającym o czystość świątyni i ofiary złożone na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Gorczańskiej o przygotowanie kościoła: p. Piotr Waksmundzki, Renata Krzysica, Gabriela Szumal.

7. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne oraz paschaliki na Wielką Sobotę. Do Caritas odprowadzamy 7 zł. Ofiara jest dowolna.

8. Prasa katolicka: Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak co tydzień jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.