Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA –
8 maja 2022 roku

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość I Komunii św. Dzieci przeżywać będą swój BIAŁY TYDZIEŃ. W modlitwie polecamy je Bogu prosząc o wierność zobowiązaniom komunijnym. Rodzicom dziękujemy za dar ołtarza a jest to mała puszka do rozdawania Komunii św. i komplet bielizny kielichowej wraz z serwetkami.

2. Nabożeństwa majowe odprawiamy wieczorem po zakończonej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę za tydzień nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. o godzinie 11.00.

3. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania.

4. Za tydzień składka inwestycyjna.

9. Rodzicom Dzieci Komunijnym dziękuję za wszystkie prace wykonane przy naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy o to p. Jolanta Kołat, Teresa Kołat, Stefania Byrdak z ul. Gorczańskiej.

10. Za tydzień na Sumie dzieci z klasy IV obchodzić będą I rocznicę Komunii św. Spowiedź dla dzieci będzie w sobotę od 17.00. A po majówce próba liturgii na niedzielę.

Natomiast spotkanie dla Rodziców tych dzieci, będzie w poniedziałek w sali na plebanii o godzinie 19.00.

11. Nasza Parafia bierze udział w Różańcowym „Jerycho” w Ludźmierzu, w dniu 11 maja (tj. środę) od godziny 4.00 do 8.00. Jest to modlitwa, którą prowadzi nasza parafia w kaplicy św. Jana Pawła II w Ludźmierzu. Kto będzie mógł niech się wybierze lub czuwa w swoim domu w tych godzinach.

12. Za dwa tygodnie w niedzielę 22.05.2022 przeżywać będziemy Złoty Jubileusz kapłaństwa ks. Stanisława. Msza św. jubileuszowa będzie o godzinie 11.30. Szczegóły podamy za tydzień.

12. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” „Różaniec” a dla dzieci „Anioł”.

Ogłoszenie o które proszono:

Bezpłatne, komputerowe badanie wzroku będzie miało miejsce w Ośrodku Zdrowia 17.05.2022 w godz. 11.00 – 12.00. Szczegóły na plakacie.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *