Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2022

13 Niedziela zwykła – 26 czerwca 2022 roku

1. Jeszcze raz dziękuję za udział w oktawie Bożego Ciała, te codzienne procesje niech pomnożą naszą wiarę w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wszystkim asystom, Panom od baldachimu, dzieciom, młodzieży. Służbie Liturgicznej, Scholii. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj dodatkowa Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia osobom starszym i chorym o godzinie 15.00. Zapraszam na tę Mszę św. Róże Żywego Różańca, a potem na spotkanie przy ciastku.

3. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne. Jest to kwota 3245 zł.

4. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św.

5. W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

6. W miesiącu lipcu i sierpniu Msza św. poranna będzie o godzinie 7.30. Przesunięcie podyktowane jest małą ilością kapłanów, a wierni chcą uczestniczyć we Mszy świętej w czasie wakacji.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze św. o 7.30 wraz z nabożeństwem i 18.00. Spowiedź rano i po południu od 17.00. Odwiedziny chorych od 9.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii. W sobotę nabożeństwo maryjne o 17.30.

8. W przyszłą niedzielę po Sumie zmianka różańcowa.

9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz ofiary na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy o troskę o kościół p. Anna Ludzia, Jan Gucwa, Anna Korzonkiewicz, Grażyna Kamoń z ul. Świerkowej

10. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” i „Miłujcie się” a dla dzieci wakacyjny numer „Stasia”.

11. Wszystkim uczniom po zakończeniu roku szkolnego życzymy udanych wakacji i dobrego odpoczynku.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *