Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022

19 Niedziela zwykła – 8 sierpnia 2021 roku

1. Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – świętego Dominika, prezbitera

Wtorek – świętej Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

Środa – świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika

Czwartek – świętej Klary, dziewicy

Sobota – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

3. Dziękuję za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę i ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to Państwa:Halina Gromada, Anna Ludzia, Monika Lenart – Kuczyńska, Janina Ludzia z ul. Pienińskiej.

4. Msza św. Dożynkowa w podziękowaniu Panu Bogu za zebrane plony będzie w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 8.00, a następnie wieniec zostanie przewieziony do Łopusznej, gdzie będzie Msza św. o godzinie 11.00. Gdzie nasza delegacja będzie uczestniczyć. Prosimy o włączenie się w przygotowanie wieńca dożynkowego mieszkańców ul. Pienińskiej: Anna Proszek, Tomasz Szumal, Jan Orliński, Dorota Bartosz, Marian Byrdak, Janina Kozieł, Janina Wysocka, Zofia Orlińska, Maria Wolińska, Bernadeta Gut, Krzysztof Dębski, Anna Dębska, Teresa Dębska, Agnieszka Leśnicka, Helena Leśnicka. Dożynki Podhalańskie 4 września w Ludźmierzu. Spotkanie organizacyjne dla tych rodzin będzie w poniedziałek o 19.00 w Remizie OSP.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”.

Ogłoszenie o cmentarzu:

W ostatnim czasie niektóre firmy kamieniarskie nie stosują się do regulaminu naszego cmentarza, stąd wraz z Radą Parafialną zredagowaliśmy pismo do właścicieli pobliskich zakładów następującej treści: (pozwolę sobie tutaj przeczytać je w całości).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *