Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2022

23 Niedziela zwykła – 4 września 2022 roku

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem naszej wdzięczności Panu Bogu za stworzenie i dary ziemi, które są naszym pożywieniem. Nasza delegacja z wieńcem dożynkowym reprezentuje naszą parafię na Dożynkach w Ludźmierzu. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli czynny udział w przygotowaniu wieńca dożynkowego, szczególnie pani Renacie Kamoń przy współpracy z Centrum Integracji Społecznej oraz wsparcie finansowe przez rodziny wydelegowane.

2. Kalendarz liturgiczny

czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

3. W poniedziałek nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie do św. Michała Archanioła o godzinie 17.30.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

5. W sobotę po Mszy św. spotkanie dla Lektorów i Ministrantów. Obecność obowiązkowa.

6. Dziękuję tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię i złożyli ofiarę na kwiaty. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej: Barbara Luberda, Anna Proszek, Tomasz Szumal, Jan Orliński.

7. Jest nowy numer „Niedzieli”. Od tego numeru kosztować będzie 10 zł. Tygodnik Niedziela dołącza nowe czasopismo „Bliżej Życia z Wiarą”, który zapowiada poruszające świadectwa, historie z życia wzięte, artykuły
o uzdrowieniach, nawróceniach i cudach, porady specjalistów z różnych dziedzin, przepisy kulinarne i wiele innych ciekawostek.

Przy gazetach są wyłożone bezpłatne broszury nt. jak chronić dzieci przed zagrożeniami cyfrowego świata. Każdy powinien się z nimi zapoznać niezależnie od wieku.

8. Za tydzień XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej pod hasłem „Największa jest miłość’, szczegóły na plakacie.

9. We wrześniu rozpoczniemy kurs przygotowania do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży ze szkoły podstawowej. Osoby, które nie przystąpiły do tego sakramentu a chciałyby go przyjąć proszę o zgłaszanie się do kancelarii. Szczegóły spotkań za tydzień.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *