Ogłoszenia parafialne 09.10.2022

piątek – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy

sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

niedziela – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej i odpust w Waksmundzie

2. Na ręce Proboszcza wpłynęło podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr. Dyplom jest wywieszony w gablocie.

3. Różaniec jest codziennie o 17.30 a w niedzielę naprzemiennie po Mszach św. Za tydzień będzie po Sumie. Wszystkich serdecznie zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych – nie szczędźcie czasu dla Maryi.

Zapraszam do włączenia się w Koła Żywego Różańca. Można się zgłaszać do mnie lub do Zelatorów. Różaniec prowadzą w tym tygodniu następujące grupy: Ministranci, 3. Róża Żywego Różańca, Scholka dziecięca, Straż Pożarna, 4. Róża Żywego Różańca – harmonogram jest wywieszony w gablocie.

4. W niedzielę za tydzień składka inwestycyjna oraz Dzień Papieski, będzie można złożyć do skarbony ofiarę na Fundusz Stypendialny dla ubogiej młodzieży.

5. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Pienińska: p. Marek Domalik, Czesław Domalik, Agnieszka Żegleń, Maria Tylecka.

6. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś”. Od 14 października w polskich kinach będzie można zobaczyć film Maryjny Medjugorije. Zachęcamy do tego by skorzystać z filmu z wartościowym przesłaniem.

7. Za tydzień wybory do Rady Duszpasterskiej. Ostemplowane karteczki na których wypisujemy kandydatów są wyłożone przy gazetach.

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Boże Błogosławieństwa
i opieki św. Patronów.

1. Dzisiaj o godzinie 15.00 na sali gimnastycznej Dzień Patrona Szkoły i promocja książki „Ostrowsko – moje miejsce na ziemi” autorstwa Pani Profesor Moniki Waksmundzkiej-Hajnos.