Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024

11 Niedziela zwykła – 16 czerwca 2024 roku

1. Święci tygodnia:

Poniedziałek: św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika

Piątek: św. Alojzego Gonzagi – zakonnika

2. Dzisiaj w ramach kwesty będzie można wesprzeć lektorów i ministrantów wyjeżdżających na finał Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej Ołtarza do Łodzi.

3. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. oprócz środy i piątku.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30. Spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 19.00.

5. W środę po Mszy św. zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu jako ministranci i dziewczęta które chcą śpiewać w scholii.

6. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w piątek o 8.00. Zapraszam dzieci i młodzież na Eucharystię, by podziękować Panu Bogu za naukę i prosić o dobre wakacje. Dzieci i młodzież zapraszamy do korzystania z sakramentu spowiedzi codziennie przed Mszą św.

7. W piątek (trzeci miesiąca) nabożeństwo do miłosierdzia Bożego i do Serca Pana Jezusa po godzinie 17.30.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz ofiary na Fundusz Kwiatowy i Czystości. W tym tygodniu prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Orkana: Państwo: Stanisława Machowska, Helena Hebda, Maria Żegleń – Krawiec, Danuta Ścisłowicz, Celina Twaróg.

9. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” i „Trwajcie w miłości” a dla dzieci czerwcowy numer „Stasia”.

10. Wszystkim uczniom po zakończeniu roku szkolnego życzymy udanych wakacji i dobrego odpoczynku.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *