Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2024

12 Niedziela zwykła – 23 czerwca 2024 roku

1. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne. Jest to kwota 3096 zł. Natomiast w ramach kwesty ministranci i lektorzy uzbierali 1490 zł Wszystkim składamy piękne podziękowania. Dzisiaj w godzinach popołudniowych wyjeżdżamy do Łodzi, by tam godnie reprezentować naszą parafię i diecezję w rozgrywkach na hali w Aleksandrowie Łódzkim.

2. Za tydzień 30 czerwca w niedzielę organizujemy w naszej parafii dzień poświęcony chorym, starszym, niepełnosprawnym. Swoje święto przeżywać będą Róże Żywego Różańca. W czasie dodatkowej Mszy św. o 15.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Po liturgii będziemy świętować przy kawie i ciastku. Proszę rodziny takich osób, by umożliwiły dotarcie do kościoła na tę uroczystość. A osoby, które chcą upiec ciasto, by zgłosiły się do mnie.

3. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św.

Poniedziałekuroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Czwartekświęto Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym dniu odprawimy Nowennę ku Jej czci po porannej Mszy św.

Piątek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Sobotauroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę oraz ofiary na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Orkana: Państwo Józefa Pęksa, Anna Rzońca, Joanna Kozioł, Beata Żegleń, Jan Domalik.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” oraz kwartalnik „Magazyn Niedziela” a dla dzieci czerwcowy numer „Stasia”.

6. Wszystkim uczniom po zakończeniu roku szkolnego życzymy udanych wakacji i dobrego odpoczynku.

Ogłoszenie o które proszono:

W środę 26 czerwca o godzinie 18.00 w Nowej Remizie odbędzie się spotkanie właścicieli działek przylegających do ulic: Do Leśnicy, Tatrzańskiej, Na Waksmundzką Górę i Świerkowej. Temat: poszerzenie i rozbudowa ulic. Sołtys 

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *