Ogłoszenia duszpasterskie 21.11.2021

środa – wspomnienie św. Andrzeja Dunc – Lac, prezbitera i Towarzyszy

czwartek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej,
                   dziewicy i męczennicy, Patronki Miasta Nowy Targ

2. Dzisiaj po pierwszej Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Nabywać je można w salce na plebanii. Pamiętajmy, że złożona ofiara to nie cena opłatków lecz ofiara złożona dla naszych młodych organistów w podziękowaniu za posługę w naszej świątyni.

3. W ubiegłą niedzielę złożono na ubogich do skarbony sumę 510 zł i 10 euro.

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne oraz na odnowę Tabernakulum.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

6. Za tydzień ADWENT. GODZINKI w niedzielę przed Mszą św. rano. W tygodniu przed RORATAMI, które będą we wtorki i czwartki rano w pozostałe dni po południu.

7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś”.

8. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Orkana: Jan Domalik, Maria Domalik, Danuta Balakowicz.