OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1/ Kościół oddaje dziś cześć św. papieżowi Janowi XXIII. Przypada zarazem XX Dzień Papieski.

2/ We wszystkie niedziele miesiąca października różaniec święty odmawiamy przed Mszą św. o godz. 11.oo. Mszę św. o godz. 8.oo poprzedzają wypominki oraz Koronka do św. Michała Archanioła.

3/ W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia we wtorek przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek czcimy św. Teresę od Jezusa. W piątek przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

4/ W piątek Godzinę Miłosierdzia odprawimy o godz. 17.oo. (jeżeli pozwoli zdrowie).

5/ W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczymy na inwestycje w świątyni.

6/ Kościół został zdezynfekowany i jest dopuszczony do potrzeb kultu religijnego. Została zakupiona stacja do dezynfekcji rąk. Jest ona OBOWIĄZKOWA przy wejściu do świątyni. Zgodnie z przepisami wewnątrz kościoła może przebywać 50 procent wiernych. Natomiast WSZYSTKICH obowiązuje korzystanie z maseczek zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz kościoła. Proszę, życząc wszystkim zdrowia – dbajmy o siebie wzajemnie.

MÓJ TEST NA COVID – JEST NEGATYWNY!

7/ Wyrażam swoją wdzięczność i podziękowanie na ręce Pana Prezesa naszej OSP za wszelkie starania i trud włożony w dezynfekcję kościoła. Bóg zapłać za troskę i wszelkie działania podjęte, by kościół nasz mógł spełniać swoją misję.

8/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni. W tym tygodniu troskę tę powierzamy mieszkańcom z ul. Wesołej: p. Tadeusz Kołat, z ulicy Bystra: p. Urszula Zając, a z ul. Migrond: p. Stanisław Antolec.

9/ Niech w tym szczególnym miesiącu Najświętsza Madonna uprasza nam wszystkim u swego Syna obfitość łask i błogosławieństwo.

Udostępnij

Może Ci się również spodoba