Ogłoszenia duszpasterskie

18 października 2020 roku

1. W minionym tygodniu nastąpiły zmiany personalne w naszej Parafii. Decyzją księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, ks. Jacek Tekiela został odwołany ze stanowisko proboszcza i skierowany do parafii św. Stanisława BM w Krakowie – Dąbiu.

2. Codziennie na godzinę 17.30 zapraszamy na modlitwę Różańcową. Rozpoczęliśmy tydzień misyjny, który będziemy przeżywać pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”. Przez kolejne dni podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się w intencji pracujących na misjach oraz ludów i narodów, które jeszcze nie znają Chrystusa.

3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

  • we wtorek    – uroczystość św. Jana Kantego, patrona Archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
  • w czwartek   – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

4. W zakrystii i kancelarii można składać na wypominki roczne i listopadowe. Proszę podawać imiona i nazwiska w pierwszym przypadku. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominków.

5. Dziękujemy wszystkim, za ofiary składane dzisiaj na inwestycje parafialne.

6. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców ul. Bystra: Helena Chrobak, Anna Cerwas, Anna Zagata.

7. Są nowe numery czasopism: Niedziela i Miłujcie się.

8.  W przyszłą niedzielę zmiana czasu – w nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki o godzinę do tyłu z godziny 3.00 na 2.00 w nocy.

Ogłoszenie o które proszono:

W przyszłą niedzielę członkowie Rady Sołeckiej będą prowadzić zbiórkę pieniędzy przed Mszami św. na rzecz poszkodowanych w pożarze w Waksmundzie Państwa Krystyny i Jana Przybockich. Sołtys i Rada Sołecka

Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *