Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021

21 NIEDZIELA ZWYKŁA22 sierpnia 2021roku

1. Za tydzień na Mszy św. o 11.00 poświęcimy wieńce dożynkowe: z parafii Łopuszna i z naszej parafii. Dziękować będziemy Bogu za zbiory i o to, by nikomu nie zabrakło chleba. A od godziny 14.00 będzie festyn dożynkowy na boisku sportowym.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

• w wtorek – święto św. Bartłomieja Apostoła
  • w czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej
  • w piątek – wspomnienie św. Moniki
  • w sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła

3. Dziękuję wraz z Radą Parafialną wszystkim, za ofiary składane na inwestycje parafialne, jest to kwota 2713 zł. Dobiega końca wykańczanie naszej nowej zakrystii. Pozostanie nam jeszcze umeblowanie.

4. Podziękowania tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię. Na nowy tydzień prosimy mieszkańców ul. Za Potokiem: Stanisław Wach, Małgorzata Waksmundzka, i ul. ks. Tischnera Anna Wach.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.30.

6. W sobotę nowenna tygodni przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego o godzinie 17.30.

7. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś” na miesiąc wrzesień.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.