Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022

2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 stycznia 2022 roku

1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca stycznia – Bóg zapłać za wszystkie ofiary dzisiaj złożone na tacę w ramach składki inwestycyjnej. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę. Podziękowania za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła. Jest to suma 15 670  złotych. W swoim imieniu oraz w imieniu Pana Kościelnego, Ministrantów i Lektorów składamy podziękowania za wszelkie ofiary.

2. Dzisiaj o godzinie 16.00 Koncert Kolęd i Pastorałek zatytułowany „Kolędować Małemu”. Nasz koncert uświetnią wspaniali Goście: Pani Lucyna Stoch – wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, absolwentka prestiżowej szkoły wokalnej, laureatka oraz jurorka wielu konkursów i festiwali; obecnie liderka własnego zespołu muzycznego oraz Pan Jakub Bobas Wilk – wszechstronnieutalentowany, prowadzący własne studio muzyczne. Zapraszamy na koncert lub na transmisję na naszej stronie internetowej adres: www.parafiaostrowsko.info

3. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek: św. Antoniego, opata

Środa: św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Piątek: św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30. Prośby można składać do skrzyneczki.

5. W piątek – trzeci miesiąca – adoracja i Godzina Miłosierdzia o godzinie 16.30.

6. W tym tygodniu przypada Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.

7. Podziękowania składam tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Na Równi o przygotowanie kościoła: p. Maria Kamoń, Bogusława Kunka i Jadwiga Kozieł.

8. Prasa katolicka: jest tygodnik „Niedziela”.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu informuje o dodatkach osłonowych. Szczegóły na plakacie w gablocie.