Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 stycznia 2022 roku

1. Dzisiaj gościmy o. Mariusza Bartuzi, ze Zgromadzenia Ojców Białych. Po Mszy św. rozprowadzał będzie cegiełki w formie kawy na budowę Domu Sióstr Karmelitanek Bosych w Dobrej. Bóg zapłać za wsparcie tego dzieła.

2. Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację Koncertu Kolęd i Pastorałek, a więc: muzykom, wykonawcom, operatorom dźwięku i świateł, prezenterom, autorom tekstów, tym którzy z serca pomagali, by było pięknie składamy serdeczne podziękowania – Bóg zapłać.

3. Składka inwestycyjna w ubiegłym tygodniu to kwota 2 618 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek: św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

Środa: świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Piątek: św. Tomasza z Akwinu, prezbitera doktora Kościoła

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30.

6. Podziękowania składamy tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców os. Kamieniec.

7. Prasa katolicka: Dla dzieci jest miesięcznik „Staś” a dla dorosłych tygodnik „Niedziela” a w nim przeczytamy o tym, jakie prawa przysługują rodzicom, którzy nie godzą się na działalność edukatorów seksualnych, jak złożyć wniosek o dodatek osłonowy oraz czy prąd i gaz będą tańsze.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *