Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022

16 Niedziela zwykła – 17 lipca 2022 roku

Poniedziałek – wspomnienie św. Szymona  z Lipnicy

Piątek – święto św. Marii Magdaleny.

Sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy patronki Europy

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
o godzinie 17.30.

3. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni na niedzielę i ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to Państwa zul. Pienińskiej: Kinga Ludzia, Anna Szumal, Sebastian Byrdak, Maria Domalik.

4. Za tydzień w niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św.  Bądźmy wdzięczni Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry i pomóżmy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. 1 grosz za 1 kilometr.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” oraz dla dzieci „Staś” na sierpień.

• W sobotę dodatkowa Msza św. za śp. Annę Steiner zd. Truta o godzinie 16.30, której pogrzeb odbędzie
    w poniedziałek we Wiedniu.
  • We wtorek pogrzeb śp. Grażyny Kozioł o godzinie 14.00.
  • W środę pogrzeb śp. Heleny Twaróg o godzinie 14.00.

Polecajmy zmarłych Bożemu miłosierdziu.