Ogłoszenia duszpasterskie 08.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO –
8 stycznia 2023 roku

1. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia. Natomiast śpiew kolęd będzie trwał do 2 lutego.

2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Rodziny lub osoby, które chciałyby przyjąć księdza, a nie mogły w wyznaczonym terminie mogą się indywidualnie umówić na inny termin.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30. Prośby można składać do skrzyneczki.

4. W sobotę zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę. Patronem w tym miesiącu jest św. Zygmunt Szczęsny Feliński, a temat brzmi: Walka narodu.

5. Podziękowania składam tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniuprosimy mieszkańców ul. Słonecznej o przygotowanie kościoła: p. Barbara Zagata, Maria Tylecka, Helena Ludzia, Barbara Truty.

6. Za tydzień składka inwestycyjna.

7. 29 stycznia 2023 roku tj. w niedzielę odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd zatytułowany: „W żłobie leży”. Zapraszamy do udziału: dzieci, młodzież oraz dorosłych. W tym roku zapraszamy do sięgnięcia po tradycyjne kolędy. Wykonawców zapraszamy do zakrystii. Tam znajduje się lista kolęd z której można wybrać sobie utwór do zaśpiewania.

8. Zmarła śp. Maria Wach, jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 12.30. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..

Ogłoszenia o które proszono:

  1. Lecznica zwierząt informuje, że w miejscowości Ostrowsko odbędzie obowiązkowe szczepienie psów przeciw wściekliźnie groźnej chorobie odzwierzęcej w poniedziałek 9 stycznia: 9.00 – 9.40 koło mostu Migrond, 9.40 – 11.30 koło remizy OSP – Stanisław Antolec – lekarz weterynarii.
  2. Sołtys wsi Ostrowsko informuje, że ankietę dotyczącą sieci światłowodowej można jeszcze złożyć dodatkowo do 13 stycznia.
  3. Zarząd Spółki Wodnej informuję, że wpłaty na utrzymanie sieci wodociągowej za rok 2022 należy uiścić do 31 stycznia 2023 u Prezesa. Komunikat o zdatności wody pitnej jest dostępny w gablocie i na stronie parafii.
Udostępnij

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *