Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2023

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 stycznia 2023 roku

1. Składka inwestycyjna w ubiegłym tygodniu to kwota w 3 028 zł. i 10 USD. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dzisiaj na Sumie zostanie przyjętych do grona Ministrantów dwóch chłopców. Życzymy im wiele łaski Bożej płynącej z tej posługi oraz wytrwałości, której może zabraknąć z czasem.

3. Za tydzień w niedzielę 29 stycznia na zakończenie okresu kolędowania zapraszamy na Koncert Kolęd „W żłobie leży”. Początek o godzinie 16.00. Wystąpią nasi Parafianie oraz zaproszeni Goście.

4. Kalendarz liturgiczny:

Wtorek: św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Środa: święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

Czwartek: świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Sobota: św. Tomasza z Akwinu, prezbitera doktora Kościoła

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30.

6. Podziękowania składamy tym, którzy w tym tygodniu dbali o naszą świątynię oraz złożyli ofiarę na Fundusz Kwiatowy. W tym tygodniu prosimy mieszkańców z ul. Słonecznej: p. Aleksandra Zagata i ul. Za Potokiem: Stanisław Wach, Małgorzata Waksmundzka, oraz z ul. Ks. Tischnera Anna Wach. Prosimy, by sprzątanie odbyło się w piątek wieczorem, ze względu na przygotowania i próbę do Koncertu w sobotę. Na próbę zapraszamy artystów od godziny 11.00 według harmonogramu.

7. Prasa katolicka: Dla dzieci jest miesięcznik „Staś” a dla dorosłych tygodnik „Niedziela”.

8. Przy gazetach są wyłożone gromnice. Można się w nie zaopatrzyć, bowiem już niebawem Matki Bożej Gromnicznej. Cennik jest wystawiony.

1. W sobotę o 17.00 Msza św. góralska z zaproszonymi Gośćmi a po niej opłatek w Nowej Remizie. Wszystkich zaprasza Pani Prezes Aneta Twaróg.

2. Kody kreskowe oraz rachunki za śmieci będą do odbioru w najbliższy czwartek i piątek w godzinach od  16 do 19 w Nowej Remizie. Sołtys