Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2023

26 listopada 2023 roku
Chrystusa Króla Wszechświata

czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła

2. Dzisiaj po pierwszej Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Nabywać je można w salce na plebanii. Pamiętajmy, że złożona ofiara to nie cena opłatków lecz ofiara złożona dla naszych młodych organistów w podziękowaniu za całoroczną posługę w naszej świątyni.

3. W ubiegłą niedzielę złożono na ubogich do skarbony sumę 805 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na cele inwestycyjne w kwocie 3410 zł.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30.

5. I piątek miesiąca grudnia Msza św. o 7.00 i 17.00. Spowiedź rano i po południu od 16.00. Odwiedziny chorych od 8.30. Proszę chorych zgłosić do czwartku w zakrystii. Po Mszy św. w salce spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św.

6. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 16.30.

7. Za tydzień ADWENT. GODZINKI w niedzielę przed Mszą św. rano. W tygodniu przed RORATAMI, które będą we wtorki i czwartki rano w pozostałe dni po południu.

8. Po Sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego.

9. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” a dla dzieci „Staś”.

10. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę oraz złożyły ofiary na fundusz kwiatowy. Na następny tydzień prosimy mieszkańców z ul. Pienińskiej: p. Marta Kos, Bartłomiej Lenart, Tadeusz Niemiec, Beata Romańska.

W środę o 19.00 spotkanie Stowarzyszenia „Ostrowsko – dziedzictwo i przyszłość” w Nowej Remizie.